Подпишись на новости

Главная » 2017 » Август » 2 » У Любомлі - вуличне освітлення на сонячних батареях
20:12
У Любомлі - вуличне освітлення на сонячних батареях

У Любомльському районі впроваджують енергоощадні технології, зокрема, використовують сонячну енергію. Нещодавно в райцентрі презентували проект «Сонячна енергія – на благо громад”, реалізований громадою міста за підтримки благодійників, інформує ВРДНСТКУ.

Відтепер частина вулиці Шевченка в Любомлі освітлюється, завдяки енергії сонця. Місцеві мешканці задоволенні такою альтернативою традиційному освітленню.

Одним із ініціаторів цієї важливої та корисної для громади справи є депутат міської ради Анатолій Жолоб. Каже, такий вид енергії для району – не новина, але користуються ним лише в побуті. Депутат переконаний, що найбільш відчутною користь від проекту буде взимку, а також в осінній період, коли темніти почне рано, але люди зможуть ходити освітленими вулицями.

Протягом дня сонячна батарея накопичує енергію навіть в умовах хмарності чи опадів, а темної пори завдяки цьому вулиця освітлена. Встановлює таке обладнання підприємець із Шацького району. Реалізувати ж проект громаді Любомля допоміг фонд Ігоря Палиці «Тільки разом».

Якщо нововедення виправдає себе, варто йти цим шляхом, – каже Любомльський міський голова Роман Ющук. – Звичайно, все це буде перевірятися, адже наш досвід у цьому ще такий невеличкий.

Учасники проекту переконані, що реалізація подібних ініціатив сприятиме підвищенню енергоефективності міста й комфорту його жителів.

 

Просмотров: 329 | Добавил: melnikoff | Теги: У Любомлі - вуличне освітлення на с | Рейтинг: 5.0/4
Всего комментариев: 0
Подписка:1
Код *: